ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ – НАВЧАННЯ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ
31.08.2018

Представники громадської організації «Ліга офіцерів» узяли участь у триденному тренінгу з мінної безпеки. Навчання проводилось на базі 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту МОУ. Під час занять була надана інформація про види вибухових речовин, класифікацію боєприпасів, їхні характеристики. Заняття проводились у відповідно оформлених учбових аудиторіях, де слухачі мали можливість ознайомитися  з макетами боєприпасів, про які розповідали викладачі.

Комплексно засвоїти матеріал  допомагали тематичні відеофільми, а також практичні заняття на навчальному полігоні.

Основною метою тренінгу було надати інформацію про небезпеку та наслідки необережного поводження з вибухонебезпечними предметами з боку цивільного населення. Тому велику увагу було приділено опису вторинних ознак мінування та заходам безпеки в разі виявлення підозрілих предметів.

Після завершення тренінгу командир 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту – полковник Лагутін А.М. – вручив сертифікати про підтвердження належного рівня знань та практичного застосування їх у сфері мінної безпеки представникам громадської організації «Ліга офіцерів», що взяли участь у тренінгу.

Отримані знання будуть застосовані у процесі реалізації проекту Фонда сприяння демократії Посольства США в Україні по  «Програмі зменшення ризиків травмування та загибелі дітей від вибухонебезпечних предметів в Луганській і Донецькій областях України  (Mina Risk Education)»  , а саме під час просвітницьких заходів серед дітей, що перебувають у небезпечній зоні на території Донецької і Луганської областей.