За підтримки офісу НАТО в Україні
04.09.2017

Навчальний центр нашої організації 4 вересня цього року в районі Кульбакіне міста Миколаєва почав проведення проекту “Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України” за підтримки представництва НАТО в Україні. Відкрив проект менеджер програм НАТО – Україна пан Крістофер Штаудт.

Мета проекту – надати допомогу в професійній переорієнтації звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України або таких, які підлягають звільненню. Проект спрямований на успішну адаптацію військових у цивільному житті.

Для реалізації цього проекту була проведена досить масштабна та кропітка підготовча робота. Спершу в районі Кульбакіне менеджери ГО Ліги офіцерів разом з командуванням військових частин відібрали військовослужбовців, які будуть проходити професійну перепідготовку і в подальшому отримають допомогу в працевлаштуванні. Унаслідок злагоджених дій сформована група слухачів, що нараховує 22 особи.

Також для успішного результату перепідготовки офіцерів важливу роль відігравав і вибір професій. З цією метою в травні 2017 року ГО Ліга офіцерів провела моніторинг ринку праці в регіоні проживання кандидатів на навчання. У результаті плідної співпраці усіх сторін було визначено напрямок для перепідготовки сформованої групи офіцерів, а саме – «Менеджмент перевезень та логістика».

Потім був чітко окреслений термін проведення занять, узгоджений з командуванням частин Миколаївського гарнізону та менеджером програм НАТО в Україні, підібрані навчальні заклади, викладачі та тренери для проведення занять, семінарів та тренінгів з військовослужбовцями, підписані угоди взаємодії та співпраці.

Окрім навчального процесу, спрямованого на здобуття додаткового фаху, для слухачів заплановані тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До проекту також будуть залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян.

На відкритті курсів також були присутні представники міського та обласного центру зайнятості населення. Директор центру зайнятості Центрального району м. Миколаєва І. Рощін наголосив: «Додаткова освіта завжди підвищує попит у роботодавців на кваліфіковані кадри. Ці курси допоможуть усім присутнім успішно конкурувати на ринку праці. Наш центр зайнятості проводить експеримент: ми розробили нову платформу для наповнення всеукраїнського кадрового резерву, де кожен може створити свій робочий віртуальний кабінет, залишити там своє резюме, а за потребою й відео. З нашою допомогою Ви зможете пройти спеціальне тестування й підтвердити рівень своєї професійності, що допоможе Вам більш кваліфіковано шукати собі роботу. Ми допоможемо Вам стати універсальними для роботодавців, підходити до пошуку роботи творчо й натхненно. Успіхів усім Вам».

Прес-служба ГО «Ліги Офіцерів»