За підтримки Офісу НАТО в Україні розпочато чергову серію семінарських занять з психологічного відновлення військовослужбовців, які заплановані до звільнення в запас
03.12.2018

За підтримки офісу НАТО в Україні з військовослужбовцями – учасниками бойових дій, які заплановані до звільнення в запас, почато проведення  чергової серії тренінгових програм з психологічного відновлення в межах реалізації Програми психологічних тренінгів “Шлях з бою до дому”. Заходи проводять фахівці громадської організації “Ліга офіцерів”, яка діє на підставі укладеного з Генеральним штабом Збройних Сил України Меморандуму про співробітництво. У грудні 2018 року заплановано провести заняття в семи гарнізонах, залучивши біля 280 військовослужбовців.

Слід зазначити, що ця програма  націлена на профілактику виникнення посттравматичних розладів та подолання негативних наслідків у військовослужбовців, що виникають  під час звільнення в запас. Крім того, навчання  заплановані таким чином, щоб кожен учасник тренінгу зміг розробити свою власну стратегію до  переходу в цивільне життя.

Надзвичайно важливо, що командний склад військових частин  розглядає цю роботу як пріоритетну. На думку військовослужбовців, ці заходи є вкрай актуальними адже триває активна робота щодо розробки ефективної системи психологічної реабілітації усіх категорій військовослужбовців – учасників бойових дій, які заплановані до звільнення з лав ЗСУ.

Такої думки також дотримуються і військові психологи Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

Прес-служба ГО “Ліги офіцерів”