Військові психологи надали допомогу гвардійцям в АТО
20.03.2016

Джерело: http://ngu.gov.ua/ua/news/viyskovi-psyhology-nadaly-dopomogu-gvardiycyam-v-ato

Днями психологи військових частин Київського гарнізону, Східного оперативно-територіального об’єднання та тренери-психологи громадської організації «Ліга офіцерів» завершили чергову серію психологічних тренінгів у Слов’янському полку Національної гвардії України.

2_722Протягом двох тижнів із військовослужбовцями практичні психологи проводили як теоретичні заняття, так і тренінги щодо згуртування військових колективів, мобілізації внутрішньої психологічної готовності, навчання основним прийомам подолання дії стрес-факторів та саморегуляції.

Наприкінці кожного заняття психологи намагалися виявити військовослужбовців, які мають симптоми стресових розладів та вивчали соціально-психологічний клімат у військових колективах.

Підводячи підсумки проведених тренінгів командирам підрозділів були надані практичні рекомендації щодо роботи з підлеглими військовослужбовцями, як у процесі повсякденної діяльності, так і у бойових умовах.

3_678Також всім категоріям військовослужбовців була доведена інформація про необхідність, можливість та умови проходження реабілітації учасникам АТО в реабілітаційних установах.

За два тижні психологи отримали цінний досвід роботи з військовослужбовцями-учасниками АТО як у період відновлення боєздатності, так і у період підготовки до виконання службово-бойових завдань, який дозволить сформувати подальші навички та вміння для більш системної роботи з особовим складом.

 

підполковник Олег Колісник,
фото автора

5_466 4_564 6_391
7_296 8_232 9_172
« 1 of 4 »