Відновлення як запорука психологічної стійкості воїнів
04.08.2017

Цього тижня у військовій частині 3018 працювали психологи «Ліги офіцерів».
Життя, як хвилююче море: напруга та розвантаження, напруга та розвантаження. Якщо цей ритм оптимальний та гармонійний, людина стає психологічно стійкою. Це є запорукою ефективного виконання службово-бойових завдань як окремого підрозділу, так і військової частини в цілому.
Опанування власним емоційним станом після участі у бойових діях та вміння відновлюватись є базовими аспектами психічного здоров’я. Саме навчання  принципам та методам відновлення було сенсом практичного заняття із військовослужбовцями бригади швидкого реагування, які брали участь у виконання бойових завдань на Сході нашої країни.
Психологи-тренери громадської організації «Ліга офіцерів» провели серію занять з метою нормалізації психологічного стану військовослужбовців, навчання керуванню стресовим станом та укріпленню конструктивного спілкування.
Учасники тренінгових занять проявляли активність та зацікавленість, а також із захопленням засвоювали нові знання, удосконалювали психологічні навички та обмінювалися досвідом.

 

Майор Максим Мороз,
фото солдата Олексія Христенко

http://ngu.gov.ua/ua/news/vidnovlennya-yak-zaporuka-psyhologichnoyi-stiykosti-voyiniv