В рамках співпраці з НАТО
04.07.2017

В рамках співпраці з НАТО.

Навчальний центр громадської організації «Ліга офіцерів» у с. Дачне Одеської обл. завершив виконання проекту “Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ” в межах співпраці України з НАТО. На урочистому закритті виступив менеджер програм НАТО –Україна г-н Крістофер Штаудт. 
Мета даної діяльності – підтримка військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань у їх переході з військової до цивільної кар’єри. Студентами курсу стали військовослужбовці, що підлягають звільненню у найближчий рік або колишні військовослужбовці, що покинули ряди ЗСУ не давніше ніж 3 роки тому. Частина студентів є професійними військовослужбовцями, що покинули ряди ЗСУ до 10 років тому, і пізніше були мобілізовані до АТО.
Даним курсом забезпечено професійну перепідготовку за напрямком «Менеджмент перевезень»; під час та після курсу надана підтримка у працевлаштуванні.
Проект спрямований на зниження впливу соціальних наслідків реформ оборонного сектору України. Таким чином, інтелектуальний потенціал колишніх офіцерів Збройних Сил України – слухачів курсів перепідготовки – буде ефективно використаний для їхньої успішної адаптації в цивільному суспільстві.
Для реалізації цього проекту в березні 2017 року було проведено моніторинг ринку праці в регіоні проживання кандидатів на навчання. Безпосередньо перед початком курсу менеджери Ліги офіцерів у Одеської області, спільно з командуванням Військово-морських Сил України відібрали військовослужбовців для проходження ними перепідготовки та отримання допомоги в працевлаштуванні. Як результат, була сформована група слухачів, що нараховує 23 чол.
Програма курсу включає в себе 350 годинну підготовку. Щоб повністю відповідати викликам сьогодення, під час проведення перепідготовки офіцерів, для слухачів проводилися тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До виконання проекту були залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян.
Привітати випускників курсів прийшли також представники командування ВМСУ і сільської ради.

Прес-служба ГО «Ліги Офіцерів»