В Навчальному центрі відбулися тренінгові заняття з психологічного забезпечення
13.01.2016

На базі Навчального центру Національної гвардії України проводились психологічні тренінгові заняття.

 До теоретичних та практичних занять залучались комендантська рота батальйону забезпечення навчального процесу та рота статутного порядку Навчального центру НГУ. Керівниками занять були психологи громадської організації «Ліга офіцерів» Новіцька Людмила та Литвинов Олександр.

 В ході теоретичних занять особовий склад переглянув відеофільм та вивчав презентаційний матеріал щодо психологічних особливостей бойових дій, впливу бойових стрес-факторів у поєднанні з прийомами першої психологічної допомоги.

 Під час практичних занять гвардійці відпрацьовували вправи на саморегуляцію та самоконтроль,  крім того на згуртування колективу, а саме: «Лабіринт», «Павутиння», «Падіння на довіру» та вправи синхрогімнастики «Ключі Алієва». Заключними вправами були самоналаштування психоемоційного стану та польовий масаж.

 «Такі психологічні тренінги є дуже корисними для наших військовослужбовців, тому що всі вони виконують службово-бойові завдання і можуть потрапити в стресову ситуацію будь-коли. Саме тому вони повинні вміти взаємодіяти з різноманітними психологічними проблемами, і група психологів громадської організації «Ліга офіцерів» дає їм таку можливість»,  – розповідає офіцер-психолог Навчального центру НГУ майор Віктор Барабаш.

«Ми всебічно намагаємось навчити особовий склад Національної гвардії України методикам контролю стресових ситуацій, розуміючи всю напруженість їх службово-бойової діяльності. Військовослужбовці Навчального центру НГУ відповідально та ініціативно вивчають ту інформацію, якою ми з ними ділимось, тому я переконана, що зі стресовими ситуаціями вони зможуть справитись», – ділиться враженнями психолог-експерт Людмила Новіцька.