В Головному управлінні Нацгвардії обговорили перспективи розвитку психологічної служби
15.03.2016

15 березня в Головному управлінні НГУ відбувся круглий стіл, темою якого була презентація нової структури та оновлених завдань психологічної служби Національної гвардії України.

img_3722Перспективні напрямки реорганізації психологічної служби Нацгвардії обговорювали командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров, представники ГУ НГУ, Національної академії НГУ, факультету підготовки фахівців НГУ НАВС, громадських організацій «Жіноча сила України», «Ліга офіцерів», Збройних сил , Державної служби України з надзвичайних ситуацій та психологи-практики.

У ході зустрічі фахівці обсудили проблемні питання практичної діяльності психологів Нацгвардії, які виникають протягом несення служби як у зоні бойових дій, так і у мирний час. Було запропоновано нову прогресивну штатну структуру психологічної служби, яка дозволить зробити діяльність психологів більш ефективною. Наразі фахівцями Національної гвардії опрацьовуються керівні документи щодо організації діяльності психологічної служби.

Багато кроків вже було зроблено протягом двох останніх років: психологічна служба Національної гвардії провела понад 30 тренінгів, навчань і семінарів для підвищення професійної підготовки психологів Нацгвардії. До цих заходів залучалися як вітчизняні, так і іноземні експерти.

img_3731

Учасники зустрічі обмінялися досвідом, намітивши подальші перспективні напрямки взаємодії для ефективної роботи з військовослужбовцями та членами їх родин.

Прес-служба НГУ