У Вінниці психологи «Ліги офіцерів» провели тренінги для учасників бойових дій
15.03.2018

У березні у військовій частині 3008 НГУ психологи тренери громадської організації «Ліга офіцерів» проводили заняття з військовослужбовцями частини – учасниками бойових дій, які заплановані до звільнення.

Робота представників ГО була спрямована на профілактику та попередження надзвичайних подій, негативних станів після бойового стресу серед військовослужбовців, підвищення рівня адаптації до мирних умов життя, збереження їхнього психологічного здоров’я.

Спеціалісти навчали учасників тренінгу азам контролю над своїм тілом, зняттю напруги та стресу, адаптації до екстремальних умов, навичкам надання психологічну самодопомоги та допомоги своїм товаришам в надзвичайних ситуаціях.

Окрема увага була приділена підвищення фахової компетенції психологів психологічної служби частини. Офіцери мали змогу оволодіти методами зняття напруженості в м’язах та збільшити свої знання щодо негативних станів після бойового стресу серед особового складу.

По завершенню тренінгів командування частини подякувало тренерам  «Ліги офіцерів» за співпрацю та нагородили їх грамотами.

Надворний Дмитро,
фото автора

http://www.ngu.gov.ua/ua/news/u-vinnyci-psyhology-ligy-oficeriv-provely-treningy-dlya-uchasnykiv-boyovyh-diy