У військових частинах Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ психологи провели чергові тренінги
19.12.2016

Мета тренінгу полягала в ознайомленні військовослужбовців з методами самодіагностики психофізіологічних станів, таких як завмирання (шоку), мобілізації, виснаження, розслаблення, а також в навчанні військових переходити та утримуватися в тих станах, які дозволяють підтримувати внутрішній спокій та ефективно працювати у повсякденному житті та після звільнення.
Поряд з теоретичним блоком інформування (едукацією), психологи продемонстрували практичні методики дихальних технік, навчили гвардійців прийомам самомасажу, масажу біологічно активних точок. Такі прийоми не тільки збагатили арсенал методів саморегуляції особового складу, а й поліпшили їхній настрій та самопочуття, дали можливість відчути особливу атмосферу згуртованого колективу, взаєморозуміння та взаємопідтримки.
Військовослужбовці із задоволенням виконували вправи, запропоновані психологами, та щиро ділилися враженнями:
– Під час сьогоднішнього тренінгу ми навчились контролювати свій психоемоційний стан, та допомагати собі в кризових життєвих ситуаціях, коли емоції можуть вийти з-під контролю, особливо в побутових ситуаціях. Такі навички особливо потрібні в мирний час, тому що це допомагає нам переорієнтуватися з війни на мирний лад, – прокоментував учасник тренінгу молодший лейтенант Олег Зелік.

 

http://ngu.gov.ua/ua/news/u-viyskovyh-chastynah-pivdennogo-operatyvno-terytorialnogo-obyednannya-ngu-psyhology-provely

Служба психологічного забезпечення

Південного ОТО НГУ