Реабілітація – основний шлях до світлого майбутнього – психотерапевт Ріма Ватутіна
13.11.2016

Нещодавно, у військових частинах Вінницького та Львівського гарнізонів Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, фахівці громадської організації «Ліга Офіцерів», за підтримки Офiсу НАТО в Украïнi, провели тренінгові заняття, щодо відновлення учасників бойових дiй, якi готуются до цивiльного життя, за темою «Шлях з бою додому».
Під час тренінгових занять, увага психологів була акцентована на психологічному здоров’ї кожного військовослужбовця, що перебував пiд впливом бойового стресу.
«Проведено велике розмаїття вправ, які сприяють самоконтролю у стресових ситуаціях. Завдяки масовому залученню всіх категорій військовослужбовців частини, вдалося донести до кожного важливість протистояння стресогенним факторам та подіям як на вiйнi, так і в мирному життi. А що найважливіше, завдяки старанності та професіоналізму тренерів, військовослужбовці освоїли практичні прийоми опанування стресу та запобігання стресовим факторам», – розповіла психотерапевт Ріма Ватутіна.
Висококваліфіковані тренера одразу зуміли донести до військовослужбовців важливість піднятої теми та зацікавити їх на вивчення навчального матеріалу. Згодом нацгвардійці особисто відчули високу ефективність вивчених вправ на практиці.
«Мені найбільше сподобалась актуальність теми та форма подачі навчального матеріалу, відкритість та щирість тренерів. Ці нескладні, але дуже ефективні вправи ми легко зможемо використовувати у повсякденному життi», – поділився враженнями старший прапорщик Віталій Федорук/

http://ngu.gov.ua/ua/news/reabilitaciya-osnovnyy-shlyah-do-svitlogo-maybutnogo-psyhoterapevt-rima-vatutina

dsc_0008_5 dsc_0014_7 dsc_0061_4
dsc_0570    

старший лейтенант Віталій Бурденюк

фото майора Віктора Цибульського