Психологічні тренінгові заняття з метою підвищення стресостійкості у військовослужбовців, які мають бойовий досвід
06.09.2018

До Дніпровського полку охорони громадського порядку завітали досвідчені психологи – тренери громадської організації «Ліга офіцерів», які в період з 27 по 29 серпня провели психологічні тренінгові заняття з метою підвищення стресостійкості у військовослужбовців, які мають бойовий досвід.
Під час психологічних тренінгів військовослужбовцями були відпрацьовані основні прийоми саморегуляції власних психоемоційних станів, техніки на зняття емоційної та фізичної напруги (ключ Алієва, вправи м’язової релаксації Якобсона), алгоритми дії командирів по профілактиці службово-бойової втоми.
Учасники тренінгу проявили зацікавленість, працювали в активному ритмі, зверталися за індивідуальними консультаціями тому, що інформація яка була надана є важливою не тільки в службових ситуаціях, але й в повсякденному житті в спілкуванні з родиною та іншими оточуючими.
Велику увагу приділили навчанню інструкторів, офіцерів управління та підрозділів, адже від них багато в чому залежить психологічний стан військовослужбовців під час проходження військової служби та їх подальше навчання. 
Навчальний матеріал був корисний та цікавий для військовослужбовців, адже отримані знання зможуть використовуватися не лише під час проходження служби, а й в повсякденному житті.