Психологи навчили бійців частини 3018 боротися з бойовим стресом
06.09.2018

На полігоні в с. Старе відбулася низка практичних занять з психологічного відновлення для учасників бойових дій Бригади швидкого реагування НГУ.

Минулого тижня до воїнів частини 3018 приїжджали психологи з громадської організації «Ліга офіцерів». Вони розповіли гвардійцям про бойовий стрес, яким чином він впливає на солдата під час бою і як зменшити руйнівний вплив стресу на себе та своїх побратимів. Це вже не вперше психологи «Ліги офіцерів» відвідують гвардійців частини 3018 і діляться з ними досвідом. Як показала практика, ці знання дійсно дозволяють вберегти життя воїнів під час бою, а нерідко і після нього, під час адаптації до життя поза зоною бойових дій, в повсякденному житті.

«Ми вдячні психологам, які допомагають нашим бійцям, – каже Сашко, головний сержант роти. – За те, що вони діляться з нами реальним досвідом. Людська психологія має багато захисних механізмів, часом ми діємо зовсім не так, як потрібно. Але володіючи усіма необхідними знаннями, ми можемо і вивести бійця зі стану ступору і врятувати його від небажаних наслідків і проконтролювати свої негативні реакції в мирному житті».

Андрій Куліш,фото автора

http://www.ngu.gov.ua/ua/news/psyhology-navchyly-biyciv-chastyny-3018-borotysya-z-boyovym-stresom