Психологи провели тренінг з офіцерами, які виконували службові завданні в зоні АТО
24.02.2018

Цього тижня у військовій частини 3029 Національної гвардії України проводився психологічний тренінг з офіцерами військової частини, які виконували службові завданні в зоні АТО. Під час заходу психологи громадської організації «Ліга офіцерів» разом із учасниками обговорювали стратегію ефективного мислення в стресових ситуаціях, методи спілкування та взаємодії не тільки в службовій діяльності, а й у мирному житті, в сім’ях. Під час практичних вправ військовослужбовці змогли відчути важливість невербального спілкування та визначити для себе пріоритетні способи ефективного безконфліктного спілкування з іншими.

Також приділялась увага таким темам, як стресорегуляція, зниження накопиченої напруги, релаксація та психофізіологічне відновлення, правила поведінки в екстремальних ситуаціях, методи контролю та переключення, взяття під контроль поведінки в складних життєвих ситуаціях в мирний час, що дуже актуальне саме серед учасників бойових дій.

«Я дуже задоволена, що є можливість спілкуватись із спеціалістами, які володіють такими знаннями та вміннями, а наші військовослужбовці отримують вкрай необхідну інформацію в довірливій, невимушеній обстановці. Адже завдання військових психологів та командирів підтримувати учасників бойових дій з щоденним використанням методів саморегуляції на службі та мотивувати їх використовувати отримані знання в родинному спілкуванні», – поділилася враженнями начальник служби психологічного забезпечення полку молодший лейтенант Інна Мостова.

Дмитро Кравчук 

http://ngu.gov.ua/ua/news/psyhology-provely-trening-z-oficeramy-yaki-vykonuvaly-sluzhbovi-zavdanni-v-zoni-ato