Психологи «Ліги офіцерів» відпрацювали в Національній гвардії
29.11.2015

Психологи «Ліги офіцерів» відпрацювали в Національній гвардії

1_708Днями в окремій Слобожанській бригаді цивільні психофізіологи Ірина та Віктор всеукраїнської громадської організації «Ліга офіцерів» провели заняття з військовослужбовцями строковиками.

 

Метою заходу було: допомога військовим у підтримці психоемоційного стану на працездатному рівні, адаптація до екстремальних умов, зняття емоційної та фізичної напруги. Все вказане вище втілювалось через вплив на різні енергетичні точки, які знаходяться по всьому тілі людини та масаж.

3_589 

Члени організації вчили бійців азам контролю над своїм тілом, скидування напруги та стресу, а також надавати допомогу своїм товаришам в надзвичайних ситуаціях, які знаходяться в шоковому стані.

 

Наприкінці зустрічі, Віктор відмітив: «Солдати молодці, видно, що вони підготовлені і що з ними вже працювали. Стає зрозуміло, що з цих хлопців, за умови тренувань, можна підготувати справжніх бійців готових абсолютно до різних умов та життєвих ситуацій. Ці методики для них щось нове – те чого вони не знали, тому я помітив що їм дуже цікаво. Нам би хотілось щоб ці тренування продовжувались навіть після нашого від’їзду, адже як показує світова практика після перших трьох тижнів занять вони вже входять в звичку».

Нагадаймо що психологи «Ліги офіцерів» провели майже тиждень в частинах Національної гвардії Харківського гарнізону. Весь цей час вони надавали практичну допомогу бійцям різних категорій у наданні своєчасної психологічної допомоги та психологічної реабілітації бійцям після стресових станів.

2_624

6_352