Психологи громадського об’єднання «Ліга офіцерів» працюють у Вінницьких нацгвардійців
13.01.2016

До військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які дислокуються у Вінницькому гарнізоні для надання допомоги у проведенні занять з професійної психологічної підготовки прибули психологи громадської організації «Ліга офіцерів».

1452605968-1260628324За п’ять діб буде проведено комплекс практичних тренінгових занять з усіма категоріями особового складу спрямованих на профілактику та попередження надзвичайних подій серед військовослужбовців учасників антитерористичної операції, підвищення рівня адаптації до умов службово-бойової діяльності, збереження їх психологічного здоров’я.
«Слід зазначити, що цивільні психологи громадської організації «Ліга офіцерів» не вперше працюють  у військових частинах, цім самим сприяють не тільки покращенню психологічного забезпеченню особового складу, а і в ході обміну практичним досвідом, підвищенню рівня професійної майстерності офіцерів психологів » – розповів офіцер (психолог)  відділення по роботі з особовим складом Західного територіального управління Національної гвардії України майор Едуард Співак.
Також до цих занять залучаються курсанти вищих навчальних закладів Національної гвардії України які на даний час проходять практичне стажування у військових частинах.

1452605968-1146092186По завершенню заходів психологи нададуть командирам рекомендації що до застосування новітніх методів психологічної роботи під час організації службово-бойової діяльності підрозділів.

Група інформації і комунікації Західного ТУ