Проєкт з моніторингу дотримання прав військовослужбовців строкової служби ЗСУ 20.10.2021

 

У рамках реалізації  проєкту з моніторингу дотримання прав військовослужбовців строкової служби Збройних Сил України відбувся круглий стіл з обговорення актуального стану справ та досягнутих результатів.

 

У заході, який проводив керівник громадської організації “Ліга офіцерів”,  взяли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України та громадськості.

У ході круглого столу були розглянуті питання, пов’язані з дотриманням прав військовослужбовців-строковиків та призовників, а також пропозиції щодо шляхів конструктивного вирішення проблемних питань, що були зафіксовані. За оцінкою експертів, з урахуванням результатів нещодавнього дослідження, суттєвих порушень прав військовослужбовців не виявлено. Особливо, якщо порівнювати з попередніми періодами, протягом яких проводились подібні заходи.

Водночас, відзначено, що подібні позитивні трансформації є результатом відкритості та одним з прикладів ефективної взаємодії між Збройними Силами України й громадянським суспільством, яка орієнтована на збільшення привабливості та покращення умов проходження строкової служби в ЗС України.

Цей проект відбувся під егідою Женевського центру демократичного контролю за збройними силами (DCAF) та за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України.

Прес-служба ГО Ліги офіцерів

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *