Представники громадської організації «Ліга офіцерів» взяли участь у семінарі «Україна та виклики нерегулярної війни»
22.02.2019

 Представники громадської організації «Ліга офіцерів» взяли участь у семінарі «Україна та виклики нерегулярної війни: Стратегічний аналіз та реагування», який проводився фахівцями Коледжу міжнародної безпеки Національного університету оборони США з 19 по 22 лютого 2019 року на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського в місті Києві.

Американські науковці презентували свої доповіді, які спрямовані на протидію гібридним загрозам.

Кожна тема викликала жвавий інтерес з боку слухачів та сприяла активному обговоренню і намаганню перевести теоретичні знання в практичну площину.

За словами доктора Кіркліна Бейтмана (завідувачакафедри з вивчення воєн та конфліктів Коледжу міжнародної безпеки Національного університету оборони США, основним їх завданням було поділитися з українськими колегами своїми знаннями та надбаннями щодо вивчення сучасних та майбутніх загроз національним інтересам. Другим їх завданням було ознайомитись з досвідом нашої країни щодо протидії військовій російськійагресії, а також стану кіберзахисту, якості інформаційних операцій, боротьбою з корупцією.

Семінар проходив у формі загальної презентації матеріалів та практичною роботою в малих групах. Підсумком чотириденної роботи стали презентації кожною групою своїх напрацювань у сфері протидії гібридним загрозам з боку російської агресії.

Активну участь у семінарі взяли представники Міністерства оборони України, інших силових структур, а також  державних органів влади. Сподіваємось на продовження подібних заходів, що буде сприяти оперативному обміну досвідом та підвищенню ефективності протидії гібридній війні.