Оголошення. Особливості організації навчального процесу у період дії карантину
03.04.2020

Для проведення всіх видів навчальних занять буде використовуватися сучасне обладнання дистанційного навчання на платформі Zoom.

Всі слухачі курсів, до початку занять, отримають в електронному вигляді: навчальний план, розклад навчальних занять та контактну інформацію (номера телефонів, електронні адреси керівників проекту та викладачів, які залучені для проведення навчальних занять зі слухачами курсів).

Для кожного слухача курсів буде створений особистий електронний кабінет, де кожен слухач зможе прослухати відеолекції, отримати всі матеріали для виконання практичних завдань, тести та індивідуальні завдання.

Після проведення кожного заняття, слухачі отримують в електронному вигляді весь навчальний матеріал, а саме: лекції, презентації, методичний матеріал та індивідуальні завдання.

Індивідуальне консультування слухачів буде здійснюватися телефоном, за електронною поштою та у процесі проведення занять на платформі Zoom.

Випускна робота слухачів курсів, буде виконуватися та подаватися до навчального центру в електронному вигляді. Захист буде здійснюватися з використання платформи Viber. 

 Навчальний центр ГО «Ліга офіцерів».