Обмін досвідом між психологами Нацгвардії, Збройних Сил України та США (ВІДЕО)
13.04.2017

На базі навчального центру Національної гвардії України, у рамках дводенного тренінгу проводиться спільний захід з метою обміну досвідом між психологами Нацгвардії, Збройних Сил України та США.
Всього у заході бере участь понад вісім десятків психологів, із них третина – представники структурних підрозділів психологічної служби, лікарі Нацгвардії від різних військових частин, у тому й числі науково-дослідного центру Національної академії, провідної кафедри з підготовки військових психологів. Також у тренінгу бере участь керівник психологічної служби ДСНС підполковник Анатолій Сичевський та провідний фахівець управління у справах ветеранів війни та учасників АТО при Мінсоцполітиці Людмила Царенко, а також психологи ГО «Ліга офіцерів».
Два роки тому подібний захід проходив із колегами країн Балтії. Під час тренінгу особлива увага присвячена сучасним стандартам країн-учасниць НАТО щодо контролю бойового стресу у зоні екстремальних (бойових) умов.
Командир медичного загону з контролю бойового стресу США підполковник Роберт Періш та його команда показала та провела з учасниками зустрічі психотренінг, який використовується у Штатах. «Я вражений як працює система у гвардії та скільки було зроблено за рік. Всі прагнуть змін та докладають до цього значні сили. Говорячи простими словами, я ставлю гвардії «Like», – розповів підполковник Роберт Періш.
Гвардійські психологи у співпраці із колегами ГО «Ліга офіцерів» поділилися власними напрацюваннями, як у зоні бойових дій так і з повсякденного психологічного супроводу виконання завдань служби. Науково-дослідний центр розповів про науково-методичні розробки, які апробовані у підрозділах.
За підсумками навчань, визначать кількість взаємних питань та пропозицій, перспективні напрямки щодо подальшої співпраці, сторони обговорять взаємодопомогу та спільну роботу.
Психологічна служба НГУ, фото Андрія Некрасова

http://ngu.gov.ua/ua/news/obmin-dosvidom-mizh-psyhologamy-nacgvardiyi-zbroynyh-syl-ukrayiny-ta-ssha-video