НАТО – військовим ЗСУ
29.06.2018

29 червня відбулося урочисте закриття курсів «Менеджмент перевезень» та «Англійська мова», які пройшли у рамках Програми НАТО-Україна з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Виконавці курсів – Учбовий центр «Громадської організації Ліга офіцерів» та «Українсько-Баварський Менеджмент Трейнінг-центр», ТОВ.

Закриття курсів відбулося у Баварському будинку м. Одеси.
Навчання за напрямком «Менеджмент перевезень» проходило протягом трьох місяців у м.Чорноморськ. Група військовослужбовців, які вивчали англійську мову, пройшли  інтенсивний курс навчання протягом чотирьох місяців у м.Одеса. Після завершення курсів слухачі отримали  відповідні сертифікати.

На урочистому закритті курсів виступили менеджер Програми пан Крістофер Штаудт, представники командування Морських сил України, місцевої влади та громадськості.

Слухачами курсів стали військовослужбовці, які підлягають звільненню в найближчий рік, а також колишні військовослужбовці, що закінчили службу в ЗСУ протягом останніх трьох років. Частина студентів – це офіцери, що залишили лави ЗСУ 10 років тому, а потім були мобілізовані й залучені до АТО.

З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси в працевлаштування в цивільній сфері.

Управління НАТО з економічних питань безпеки та оборони в 1999 році започаткувало в Україні програму мовної підготовки, спрямовану на надання допомоги колишнім військовим, або таким, які невдовзі будуть звільнені в запас.

З 2007 року, як відповідь на потреби ринку праці та у зв’язку зі зростанням обсягу фінансування, було започатковано напрям економічних дисциплін, що викладаються на базі відомих українських навчальних закладів та тренінгових інституцій.

Мета Програми – підтримка України в питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців.

Програма надає можливість військовослужбовцям пройти підготовку за такими напрямами: менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден та ін. 

Протягом років, курси проходять в більш, ніж 60-ти містах та селищах по всій території України. Цивільний бюджет, затверджений на 2018 рік, дозволить здійснити перепідготовку близько 800 бенефіціарів.

На сьогодні вже близько 10 000 колишніх військовослужбовців пройшли навчання за Програмою НАТО з перепідготовки.

Прес-служба ГО «Ліга Офіцерів»