НАТО – Українському флоту
07.06.2019

Напередодні Дня Військо-Морських Сил Збройних Сил України, у 59 гарнізонном будинку офіцерів, за підтримки офісу НАТО  в  Україні відбулась урочиста церемонія відкриття чергових курсів для перенавчання військовослужбовців звільнених (або запланованих) в запас, а також тих, хто перебуває у відставці. У такій значимій для регіону події прийняли участь менеджер програм НАТО – України з перепідготовки військовослужбовців пан Крістофер Штаудт, представники органів місцевої влади  та  Командування національного військового флоту.

Як повідомили у прес-центрі ГО «Ліга офіцерів», згадані курси будуть здійснюватися протягом трьох місяців за напрямком програмної підготовки “Менеджмент морських перевезень і логістика” у с. Дачне Одеської обл. та зможуть відкрити шлях для успішної соціалізації двадцяти двом військовим морякам.  

Коментуючи переваги програми “Менеджмент морських перевезень і логістика” уповноважений представник Командування ВМС ЗС України Олег Найда особливо підкреслив її практичну спрямованість на кінцевий результат. “Під час вибору спеціалізації для майбутньої перепідготовки колишніх військовослужбовців була вдала врахована приморська специфіка Одеського регіону, яка потребує високопідготовлених фахівців морської справи. Іншими словами у практичній реалізації цього проекту зацікавлені  усі сторони: зі свого боку ми можемо у законний спосіб дати місцевій владі і бізнесу  кваліфікований персонал, який раніше проходив службу у Військово-Морських Силах, а вони, у свою чергу – гідну високооплачувану роботу. Адже в Одещині  існує багато підприємств, установ та фірм, які займаються  логістичної  діяльністю, тобто організацій морських  перевезень”. Крім того: “….. не виключається така ситуація, коли дехто з випускників  зможе у перспективі отримати ліцензію і відкрити власний бізнес із надання відповідних послуг”– додав  представник Командування ВМС ЗС України.

Щодо безпосереднього змісту навчальних програм, то вони спрямовані на отримання слухачами корисної інформації. Насамперед це стосується  предметів, пов’язаних з практичними  механізмами створення власної справи, поглибленню знань з Морського законодавства, опанування англійської термінології морської справи, вмінням практично працювати за напрямком діяльності на комп’ютері тощо.  Слід також зазначити, що уся програма для слухачів  розрахована таким чином, що набуті під час навчань теоретичні  знання, будуть в останні два тижні перевірені та підкріплені обов’язковими практичними заняттями.

Нагадаємо, що мета Програми – підтримка України у питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців.

 

Прес-служба ГО Лігі офіцерів