Харківські гвардійці пройшли курс психореабілітації
25.11.2015

Харківські гвардійці пройшли курс психореабілітації

З програмою психологічної реабілітації учасників АТО до військових частин Національної гвардії України в Харкові завітали тренери – психологи громадської організації «Ліга офіцерів».

6_341Протягом тижня в частинах Харкова будуть проводитися практичні заняття в рамках програми комплексної психологічної, професійної та соціальної реабілітації військовослужбовців.

Діяльність фахівців служби психологічної реабілітації розповсюджується на всі категорії військовослужбовців, враховуючи і тих які демобілізувалися з військової служби. Психологи навчають бійців практикам, які допомагають   їм позбутися пост стресових станів, підготуватися психологічно до участі в АТО, адаптуватися до мирного цивільного життя, а також допомогти товаришеві вийти зі стресової ситуації.

1_688

«Ті бійці, які приймали участь в наших тренінгах і які взяли собі на озброєння ці практики, продовжують самовдосконалюватися – вони більш впевнено реагують на критичні ситуації, легше виходять зі стресових станів, швидше адаптуються до нових обставин», – розповів нам один із тренерів.

2_602

Навички саморегуляції, способи подолання кризових станів, які так необхідні сьогодні як командирам, так і рядовим солдатам тренери намагатимуться у короткий термін передати гвардійцям.

 3_573    Група інформації і комунікації Східного ОТО