Гвардійців навчали методам саморегуляції психологи з «Ліги офіцерів»
06.09.2018

У Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України група психологів громадської організації «Ліга офіцерів» провела тренінг психологічної реабілітації з військовослужбовцями, які брали участь в АТО та Операції об’єднаних сил.

На практичному занятті психологи з гвардійцями говорили про прояви стресу під час виконання службово-бойових завдань, розповіли про вплив на стан організму негативних емоцій та практично відпрацювали комплекс вправ для відновлення психологічного стану учасників.

Як зізнається психолог Наталія Орловська, мета фахівців із «Ліги офіцерів»: «Надати теоретичні знання та практично навчити військовослужбовців методам та способам саморегуляції психоемоційних станів, як під час виконання службово-бойових завдань в екстремальних (бойових) умовах, так і в повсякденній діяльності».

Тренінг веде команда практичних психологів громадської організації «Ліги офіцерів», які мають чотирирічний досвід психологічної роботи з військовими трьох складових сектору безпеки й оборони, у тому числі з Національної гвардії України.

«Під час практичних тренінгових занять учасники відчули ефективність вправ та практично відпрацьовували навички подолання стресу в складних ситуаціях обумовлених проходженням служби. Маю надію, що в подальшому військовослужбовці самостійно зможуть підтримувати оптимальний психоемоційний стан, як на службі, так і в позаслужбовий час», – розповів начальник служби психологічного забезпечення Західного територіального управління НГУ підполковник Микола Демяник.

Проект психологічного відновлення учасників бойових дій, які планують звільнятися, проводиться з 2014 року офісом НАТО в Україні.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

http://ngu.gov.ua/ua/news/gvardiyciv-navchaly-metodam-samoregulyaciyi-psyhology-z-ligy-oficeriv