ГО «Ліга офіцерів» демонструє майстерність за кордоном
25.05.2017

24-25 травня 2017 року представник ГО «Ліга офіцерів» вдруге був запрошений для участі та проведенні майстер-класу у Конференції військових психологів Балтійських країн (Латвія, Естонія, Литва). Нагадуємо, що вперше тренер Родіон Григор’ян у серпні 2016 року представляв організацію на Конференції щодо стрессорегуляціі і витривалості військовослужбовців в Академії Оборони і Психологічного департаменту Міністерства Оборони Латвії. Військові психологи Латвії, Литви та Естонії обмінювалися своїм досвідом про надання психологічної допомоги військовослужбовцям в бойових умовах і реабілітаційної терапії, в розрізі чого цікавилися українським досвідом.

Автором був представлений експрес-метод саморегуляції «Родничок», який направлений на оволодіння технікою швидкої та ефективної саморегуляції і контролю психофізіологічного стану. Окрім того, він поділився досвідом фахівців організації щодо проведення психологічної роботи як на етапі підготовки військовослужбовців до участі в бойових діях, так і на стадіях відновлення та демобілізації. Ефективність методики підтвердили не тільки самі учасники майстер-класу, але і вимірювання обладнання комп’ютерної діагностики.

Техніка «Родничок» активно використовується з цивільним населенням, військовослужбовцями ЗСУ та НГУ з 2014 року та має схвальні відгуки від декількох тисяч учасників відновлювальних тренінгів та програм, а також апробована у 2017 році в Пілотному проекті Програми психологічної реабілітації військовослужбовців НГУ – учасників бойових дій на базі МРЦ НГУ «Нові Санжари», про що ми розкажемо зовсім скоро…