Дніпровські військові психологи вивчають методику роботи цивільних фахівців
09.11.2016

Спеціалісти-психологи громадської організації «Ліга офіцерів», які тісно співпрацюють з Національною гвардією України та надають психологічну допомогу військовослужбовцям, продовжують проводити заняття з відновлення та реiнтеграцiйних процесів в переході учасників бойових дій Дніпровського полку з охорони громадського порядку до умов повсякденного життя. Заняття проводяться у формі практичних занять – тренінгів.

Психологічні тренінги відбуваються за підтримки офісу Нато в Україні. Командири вказують на необхідність психологічної роботи з військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції, що плануються до звільнення, та відмічають важливе значення такої роботи для збереження психологічного здоров’я бійців Національної гвардії України, та підвищення рівня їх адаптації до умов повсякденного життя,  для подальшої їх реiнтеграцiї в мирне життя.

dniprovski_viyskovi_psyhology_vyvchayut_metodyku_roboty_cyvilnyh dniprovski_viyskovi_psyhology_vyvchayut_metodyku_roboty_cyvilnyh_1 dniprovski_viyskovi_psyhology_vyvchayut_metodyku_roboty_cyvilnyh_2

Олена Мішакіна
фото ст. сержанта Олексія Роззувайло