29.04.2015 по 18.09.2015
«Лігою офіцерів» реалізований проект ОБСЄ в Україні “Допомога звільненим військовослужбовцям реінтегруватись у суспільство”

У період  з 29 квітня  по 18 вересня  2015р.  «Лігою офіцерів» реалізований  проект   ОБСЄ  в  Україні  “Допомога звільненим військовослужбовцям реінтегруватись у суспільство” . Заходи проводилися  у південних регіонах України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA«Метою заходів є підтримка потенціалу Міністерства оборони щодо забезпечення перепідготовки  та допомоги у працевлаштуванні звільнених, або таких, які підлягають звільненню, офіцерів Збройних Сил України. Метою цього проекту є максимально знизити негативний вплив соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України на звільнених військовослужбовців та членів їх родин, а також ефективно використати розумовий потенціал слухачів для їхньої успішної адаптації у цивільному суспільстві.

Для здійснення цього проекту була проведена досить масштабна та кропітка робота. Менеджери Ліги офіцерів у визначених  місцях спільно з командуванням військових частин відібрали 121 військовослужбовця  для проходження перепідготовки та отримання допомоги в працевлаштуванні в 2015 року. Як результат, було сформовано 4 групи (по 30-слухачів у групі)  у гарнізонах  Миколаївської, Херсонської   та  Одеської області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДля вибору напрямку підготовки  у квітні   місяці було проведено моніторинг ринку праці в регіонах проживання кандидатів на навчання.  Результати моніторингу ринку праці  дозволили спланувати напрямки підготовки: Інформаційний менеджмент; Інформаційні технології ; Менеджмент ОСББ; Комп’ютерний дизайн.

Визначені спеціальності для перепідготовки членів сформованих груп  та термін проведення занять  узгоджені з Командуванням Військово-Морських сіл ЗСУ та менеджером ОБСЕ в Україні. Підібрані  навчальні заклади,  викладачі  та  тренери  для проведення занять, семінарів та тренінгів . Підписані  угоди  взаємодії  з ВНЗ. Під час проведення заходів були організовані ярмарки вакансій для осіб, що проходять перепідготовку, тренінги з особистого розвідку та проведенні заняття з написання резюме та підготовки до співбесід  з роботодавцем, також були  залучені  ПП,  які  мають багатий опит працевлаштування громадян. Сертифікати про закінчення курсів вручали менеджер проектів ОБСЄ в Україні у військово-політичній сфері А.Гладкий і представник міністерства соціальної політики України Б.Венгер.

Прес-служба  Ліги Офіцерів

E-mail: league.officers@ukr.net

OLYMPUS DIGITAL CAMERA