23.09 – 10.12.2014
Закінчення проекту перепідготовки

У період з 23 вересня по 10 грудня 2014р. «Лігою офіцерів» реалізований проект ОБСЄ в Україні “Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ”. Заходи проводилися у південних регіонах України.

На урочистому випуску в Чорноморському Державному Університеті міста Миколаєва був присутній посол ОБСЄ в Україні, координатор проектів пан Вайдотас Верба, який особисто вручив сертифікати про закінчення курсів військовослужбовцям звільненим у запас.

«Метою заходів є підтримка потенціалу Міністерства оборони щодо забезпечення перепідготовки та допомоги у працевлаштуванні звільнених, або таких, які підлягають звільненню, офіцерів Збройних Сил України. Цей проект також був спрямований на підвищення обізнаності командирів і старших офіцерів про їхні обов’язки щодо виконання соціальних прав і гарантій військовослужбовців, які плануються до звільнення».

Метою цього проекту є максимально знизити негативний вплив соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України на звільнених військовослужбовців та членів їх родин, а також ефективно використати розумовий потенціал слухачів для їхньої успішної адаптації у цивільному суспільстві.
Для здійснення цього проекту була проведена досить масштабна та кропітка робота. Менеджери Ліги офіцерів у визначених місцях спільно з командуванням військових частин відібрали 210 військовослужбовців для проходження перепідготовки та отримання допомоги в працевлаштуванні в осені 2014 року. Як результат, було сформовано 7 групи (по 30-слухачів у групі) у гарнізонах Миколаївської, Херсонської області та Одеської області.

Для вибору напрямку підготовки у серпні місяці було проведено моніторинг ринку праці в регіонах проживання кандидатів на навчання. Результати моніторингу ринку праці дозволили спланувати напрямки підготовки:
Інформаційний менеджмент;
Інформаційні технології;
Організація та управління підприємствами малого та середнього бізнесу;
Транспортний менеджмент і логістика.

Визначені спеціальності для перепідготовки членів сформованих груп та термін проведення занять узгоджені з Командуванням Військово-Морських сил ЗСУ та менеджером ОБСЕ в Україні. Підібрані навчальні заклади, викладачі та тренери для проведення занять, семінарів та тренінгів. Підписані угоди взаємодії з ВНЗ.
Під час проведення заходів були організовані ярмарки вакансій для осіб, що проходять перепідготовку, тренінги з особистого розвитку та проведенні заняття з написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцем, також були залучені ПП, які мають багатий досвід працевлаштування громадян.
Прес-служба Ліги Офіцерів

10408991_359375927520457_4065339960360897189_n